Ліцензійна угода з кінцевим користувачем (EULA)


Ліцензійна угода на програмне забезпечення для Детектора Плагіату (будь-яка версія продукту)

Це юридична угода між Вами, кінцевим користувачем та SkyLine LLC, яке регулює використання Вами продукту.

ЯКЩО ВИ НЕ ЗГОДНІ З УМОВАМИ ЦЬОГО ДОГОВОРУ, НЕ ВИКОРИСТОВУЙТЕ ЦЕ ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ. НЕВІДКЛАДНО ВИДАЛІТЬ ЙОГО З ВАШОГО КОМП'ЮТЕРА.

При установці продукту Ви погоджуєтеся з усіма умовами, зазначеними у цьому документі.

Якщо Ви згодні з нижчеперерахованим, ми раді бачити Вас серед користувачів нашего програмного забезпечення! Якщо у вас є які-небудь питання щодо будь-якої частини цієї Ліцензійної угоди на програмне забезпечення, відправте нам листа електронною поштою на адресу:

Використовуючи цю версію Детектора Плагіату, ви погоджуєтеся дотримуватися умов цієї Ліцензійної угоди на програмне забезпечення. Майте на увазі, якщо Ви не погоджуєтеся на цю угоду, вам не дозволено доступ до Детектора Плагіату.

Ця Ліцензійна угода на програмне забезпечення призначене для Детектора Плагіату, будь-якої версії продукту. SkyLine LLC залишає за собою право ліцензувати майбутні версії Детектора Плагіату на підставі зміненої або зовсім нового ліцензійної угоди.

Авторські права (c) SkyLine LLC 2000- https://plagiarism-detector.com Всі права захищені.

Обмеження на використання:

1. Детектор Плагіату є умовно-безкоштовним. Ви можете використовувати цю версію продукту на одному комп'тері, односерверному середовищі протягом 30 днів пробного періоду, всього 10 разів. Ви можете використовувати демонстраційну версію не більше 30 днів. Ви можете використовувати цю демонстрацію не більше 10 разів. Після закінчення пробного періоду або перевищення кількості використань ви ПОВИННІ або зареєструвати Продукт, або швидко видалити його з вашого комп'ютера.

2. Ви не маєте права поширювати продукт і не маєте права копіювати продукт, якщо не узгоджено з SkyLine LLC в письмовій формі.

3. Будь-яка ліцензія для індивідуального використання повинна використовуватися для перевірки Ваших власних документів або роботи Ваших учнів. Організації, зацікавлені в Детекторі Плагіату, повинні зв'язатися з нами для отримання інституційної ліцензії.

4. Ви погоджуєтесь не декомпілювати, аналізувати або реконструювати продукт.

5. Ви визнаєте, що не одержуєте ніяких прав власності на продукт відповідно до умов цієї Угоди. Всі права на продукт, включаючи, крім іншого, комерційну таємницю, товарні знаки, знаки обслуговування, патенти і авторські права, є і залишаються власністю SkyLine LLC або будь-якої третьої особи, у якої SkyLine LLC ліцензіює програмне забезпечення або технологію. Всі копії продукту, доставлені Вам або зроблені Вами, залишаються власністю SkyLine LLC.

6. Ви не можете видаляти будь-які пропрієтарні повідомлення, ярлики, товарні знаки на продукті або документації.

7. Політика повернення визначається окремим документом, який Ви можете знайти тут: [Return Policy].

8. Якщо Вам потрібен додатковий пробний період, зв'яжіться з нашою службою підтримки за вказаною електронною адресою.

9. SkyLine LLC не несе відповідальності за це програмне забезпечення як за правильне, так і за незаконне використання. Вся відповідальність за його використання або неправильне використання є Вашою винятковою відповідальністю.

10. Служба підтримки працює як з зареєстрованними, так і незареєстрованними користувачами. Обсяг технічної допомоги може бути різним: рівень і ступінь її визначається тільки компанією SkyLine LLC.

11. SkyLine LLC залишає за собою право відізвати будь-яку ліцензію, якщо вона використовується з порушеннями цієї угоди.

12. SkyLine LLC залишає за собою право змінити цю Ліцензійну угоду без попереднього повідомлення. SkyLine LLC залишає за собою право скасувати дану Ліцензійну угоду без попереднього повідомлення та повернення виплат у будь-якій формі.

Відмова від відповідальності:

ЦЕ ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАДАЄТЬСЯ компанією SkyLine LLC ЗА ПРИНЦИПОМ «ЯК Є» І БЕЗ БУДЬ-ЯКИХ ПРЯМИХ АБО НЕПРЯМИХ ГАРАНТІЙ, У ТОМУ ЧИСЛІ, АЛЕ НЕ ОБМЕЖУЮЧИСЬ, НЕПРЯМИХ ГАРАНТІЙ ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ПЕВНИХ ЦІЛЕЙ, НІ ЗА ЯКИХ ОБСТАВИН SkyLine LLC НЕ БУДЕ НЕСТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА БУДЬ-ЯКІ ПРЯМІ, НЕПРЯМІ, ВИПАДКОВІ, ОСОБЛИВІ, НАСТУПНІ АБО НЕПРЯМІ ЗБИТКИ (В ТОМУ ЧИСЛІ, АЛЕ НЕ ОБМЕЖУЮЧИСЬ, ЗАКУПІВЛЮ ЗАМІНИ ТОВАРІВ АБО ПОСЛУГ, ВТРАТУ ВИКОРИСТАННЯ, ДАНИХ ЧИ ПРИБУТКУ АБО ПЕРЕРИВАННЯ БІЗНЕСУ), СПРИЧИНЕНІ БУДЬ-ЯКИМ ЧИНОМ ТА ЗГІДНО БУДЬ-ЯКОЇ ТЕОРІЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ, ЗА КОНТРАКТОМ, ПОЗА КОНТРАКТА АБО У ПОРУШЕННЯ КОНТРАКТА (В ТОМУ ЧИСЛІ ЧЕРЕЗ НЕДБАЛІСТЬ АБО ІНШЕ), ВИНИКАЮЧИХ БУДЬ-ЯКИМ ШЛЯХОМ ЧЕРЕЗ ВИКОРИСТАННЯМ ЦЬОГО ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, НАВІТЬ ЯКЩО ПОПЕРЕДЖЕНІ ПРО МОЖЛИВІСТЬ ТАКИХ ЗБИТКІВ.

Будь-який переклад на іншу мову вважається довідковим, і в будь-якому випадку, лише версія англійською мовою має остаточну перевагу.