Огляд програмного продукту - PDAS:

Сервер Баз Даних по виявленню плагіату

Питання: Хто потребує PDAS?

Відповідь: Кожен, хто потребує перевірки на плагіат та перевіряє власну базу даних документів: факультети, університети, коледжі, окремі викладачі/професори, цифрові бібліотеки, редаколегії та інші.

Питання: Що може робити PDAS?

Відповідь: Він може дуже швидко виконувати перевірки на плагіат для великої кількісті документів.

Питання: Що мені потрібно, щоб використовувати PDAS?

Відповідь: Ви повинні мати власну Колекцію (Корпус або Базу Даних) документів, які ви спочатку повинні імпортувати до PDAS, і з цього моменту ви готові виконувати перевірки! Або, якщо у вас з'явиться намір побудувати таку колекцію в процесі роботи із PDAS.

Питання: Що насправді робить PDAS?

Відповідь: Це працює у зв'язку з будь-яким Детекотором Плагіату - ви встановлюєте PDAS, і Детекотор Плагіату активує опцію для запуску перевірок по базі даних. Ця процедура автоматична. PDAS дозволяє Детектору Плагіата створювати звіт, але цього разу він базуватиметься на перевірці по базі даних.

Питання: Які варіанти перевірки по базі даних PDAS?

Відповідь: Ви можете лише додати документи до PDAS - "Чистий імпорт"; або можна виконати пошук із отриманням звітів оригінальністі та додаванням до бази; або ж вконати просто "Пошук" з наступним отриманням звіту оригінальності без додавання до бази.

Питання: Чи можу я скористатися PDAS безкоштовно?

Відповідь: Ви можете користуватися PDAS для перших 1000 документів безкоштовно. Однак ви можливо придбати ліцензію, яка більше відповідає вашим потребам.

Питання: Чи можу я отримати більше інформації про PDAS?

Відповідь: Ознайомтеся із інформацію на сторінці Функції та особливості PDAS.