Особливості та можливості PDAS для Перевірки плагіату:

Це автономна високопродуктивна База даних, яка дозволяє запускати Перевірки на Плагіат з великою кількістю документів.

PDAS працює виключно на операційних системах сімейства Windows. Windows 10 - рекомендована. Також, підтримуються версії Windows 7, 8, Vista та редакції Server.

PDAS Обсяг бази даних складає від 1 до 2.000.000 документів. Документи не обмежені за розміром.

Доступ до PDAS можливий і здійснюється двома основними способами:

Автономне ПЗ - як доповнення до Детектора Плагіату (якщо він встановлений і інтегрований успішно, опція PDC для запуску перевірки бази даних автоматично активується).

Метод REST API - ця опція дозволяє легко інтегруватися з будь-яким E-Learning середовищем (наприклад: Moodle, CourseSites, Sakai 11, LatitudeLearning, Dokeos та іншими).

PDAS генерує звіти про справжність на основі HTML як на стороні клієнта (через PDC), так і на стороні сервера - на своєму власному веб-сервері.

PDAS оптимізований для сучасних багатоядерних процесорів. Його продуктивність гарно масштабується на потужному обладнанні. Настійно рекомендується використовувати PCIe SSD з NVMe в якості жорстких дисків, PDAS вибагливий, як до швидкості читаня та запису так і до швидкості центрального процесора.

PDAS Освітня Версія - може безкоштовно використовувати в некомерційних проектах. Вона обмежена за розміром в 1000 документів. Для більш високої пропускної здатності PDAS потрібно щомісячна підписка в залежності від обраного розміру бази даних.

PDAS підтримує три основні режими роботи (де два з них - це перевірка на плагіат):

1. Проіндексувати документи - всі вибрані документи додаються в індекс бази даних PDAS без формування звітів.

2. Пошук документів - пошук по всіх документах, що зберігаються в базі даних PDAS, та формування звіту з детальною інформацією про будь-який знайденого плагіат.

3. Пошук та індексація - звіт про справжність створюється до того, як документ буде додано до індексу бази даних. Цей параметр дозволяє перехресно перевіряти додані документи.

PDAS має можливість для швидкого імпорту документів. Ця функціональність оптимізована задля максимальної швидкості. Це дозволяє додавати дуже великий обсяг документів в базу даних PDAS за відносно невеликі проміжки часу.

PDAS містить функціональну можливость легко управляти збереженими документами.

PDAS містить функціональну можливость експортувати всі збережені документи як в вихідному, так і в текстовому форматі.

PDAS містить функціональну можливость працювати в локальній мережі LAN або Інтернет з декількома клієнтами одночасно. Це можуть бути або клієнти PDC, або користувачі REST API, або обидва варіанти одночасово.

PDAS підтримує шифрування документів (функція доступна за запитом).

PDAS підтримує контроль доступу (функція доступна за запитом).

Всі служби підтримки і будь-які запити інтеграції для PDAS безкоштовні.