Ліцензійна угода з кінцевим користувачем (EULA)


Ліцензійна угода на програмне забезпечення для Детектора Плагіату (будь-яка версія продукту)

Це юридична угода між вами, кінцевим користувачем і SkyLine LLC, яке регулює використання вами продукту.

ЯКЩО ВИ НЕ ДО УМОВ ЦЬОГО ДОГОВОРУ, НЕ використовуйте ЦЕ ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ. ПЕРЕГЛЯНУТИ ВИДАЛЕННЯ ЦЬОГО З ВАШОГО КОМП'ЮТЕРА.

При установці продукту ви погоджуєтеся з усіма умовами, зазначеними в цьому документі.

Якщо ви згодні з тим, що ви читаєте нижче, ласкаво просимо в наше програмне забезпечення! Якщо у вас є які-небудь питання про будь-якої частини цієї Ліцензійної угоди на програмне забезпечення, відправте нам листа електронною поштою за адресою:

Використовуючи цю версію Детектор Плагіату, ви погоджуєтеся дотримуватися умов цієї Ліцензійної угоди на програмне забезпечення. Майте на увазі, що у вас і у нас є угода на місці, вам не дозволено доступ до Детектор Плагіату.

Ця Ліцензійна угода на програмне забезпечення призначене для Детектор Плагіату, будь-якої версії продукту. SkyLine LLC залишає за собою право ліцензувати на підставі зміненого або зовсім нового ліцензійної угоди майбутні версії Детектор Плагіату.

Авторські права (c) SkyLine LLC 2000- https://plagiarism-detector.com Всі права захищені.

Обмеження на використання:

1. Детектор Плагіату є умовно-безкоштовним. Ви можете використовувати цю версію продукту на одному процесорі, односерверних середовищі протягом 30 днів пробного періоду, всього 10 разів. Ви можете використовувати демонстраційну версію не більше 30 днів. Ви можете використовувати цю демонстрацію не більше 10 разів. Після закінчення пробного періоду або перевищення кількості використань ви ПОВИННІ або зареєструвати Продукт, або швидко видалити його з вашого комп'ютера.

2. Ви не маєте права поширювати продукт і не маєте права копіювати продукт, якщо не узгоджено з SkyLine LLC в письмовій формі.

3. Будь-яка ліцензія для Індивідуального використання буде використана для перевірки Ваших документів або робіт Ваших студентів. Індивідуальні ліцензії не підлягають передачі (виключення залишаються на наш розсуд). Організації або підприємства, зацікавлені в Детекторі плагіату, повинні зв'язатися з нами для отримання Інституційної ліцензії. Інформація ліцензіата, представлена ​​в програмі та звітах, залежить від типу ліцензії і може бути змінена лише на наше розсуд (зазвичай не пізніше ніж через 1 тиждень після покупки).

4. Ви погоджуєтесь не декомпілювати, аналізувати або реконструювати продукт.

5. Ви визнаєте, що не одержуєте ніяких прав власності на продукт відповідно до умов цієї Угоди. Всі права на продукт, включаючи, крім іншого, комерційну таємницю, товарні знаки, знаки обслуговування, патенти і авторські права, є і залишаються власністю SkyLine LLC або будь-якої третьої особи, у якого SkyLine LLC має ліцензійне програмне забезпечення або технологію. Всі копії продукту, доставлені вам або зроблені вами, залишаються власністю SkyLine LLC.

6. Ви не можете видаляти будь-які пропрієтарні повідомлення, ярлики, товарні знаки на продукті або документації. Вам не дозволяється змінювати, коригувати, виконувати ре-брендінг або іншим чином змінювати звіти про оригінальність, що виробляються програмою без явного письмового дозволу компанії SkyLine LLC. Вам заборонено автоматично обробляти будь-які звіти про оригінальність. Вам заборонено використовувати Детектор Плагіату будь-яким автоматизованим способом (сценарій, сервіс, скриптінг, передача на сервер тощо) - кожну перевірку повинна ініціювати людина. Вам не дозволяється продавати чи перепродавати або отримувати фінансову вигоду від використання звітів про оригінальноісті, виготовлених Детектором плагіатства без явного письмового дозволу SkyLine LLC.

7. Політика повернення визначається окремим документом, який ви можете знайти тут: [Return Policy].

8. Якщо вам потрібен додатковий пробний період, зв'яжіться з нашою службою підтримки за вказаною електронною адресою.

9. SkyLine LLC не несе відповідальності за це програмне забезпечення як за правильне, так і за незаконне використання. Вся відповідальність за його використання або неправильне використання є вашою винятковою відповідальністю.

10. Служба підтримки надається як зареєстрованим, так і незареєстрованим користувачам. Обсяг технічної допомоги може бути різним: рівень і ступінь його визначається тільки компанією SkyLine LLC.

11. SkyLine LLC залишає за собою право відключити будь-яку ліцензію, якщо вона використовується з порушеннями цієї угоди.

12. SkyLine LLC залишає за собою право змінити цю Ліцензійну угоду без попереднього повідомлення. SkyLine LLC залишає за собою право скасувати дане Ліцензійну угода без попереднього повідомлення та повернення в будь-якій формі.

Відмова від відповідальності:

ЦЕ ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАДАЄТЬСЯ компанією SkyLine LLC НА ПІДСТАВІ «ЯК Є» І БЕЗ БУДЬ-ЯКИХ ПРЯМИХ АБО НЕПРЯМИХ ГАРАНТІЙ, У ТОМУ ЧИСЛІ, АЛЕ НЕ ОБМЕЖУЮЧИСЬ, НЕПРЯМИХ ГАРАНТІЙ ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ПЕВНИХ ЦІЛЕЙ ВІДМОВЛЯЮТЬСЯ. НІ ЗА ЯКИХ ОБСТАВИН SkyLine LLC НЕ БУДЕ НЕСТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА БУДЬ-ЯКІ ПРЯМІ, НЕПРЯМІ, ВИПАДКОВІ, ОСОБЛИВІ, НАСТУПНІ АБО НЕПРЯМІ ЗБИТКИ (В ТОМУ ЧИСЛІ, АЛЕ НЕ ОБМЕЖУЮЧИСЬ, ЗАКУПІВЛЮ заміщення ТОВАРІВ АБО ПОСЛУГ, ВТРАТУ ВИКОРИСТАННЯ, ДАНИХ ЧИ ПРИБУТКУ АБО ПЕРЕРИВАННЯ БІЗНЕСУ), ЯКИЙ -або викликати і БУДЬ ТЕОРІЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ, В КОНТРАКТІ, СУВОРОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ АБО ДІЇ (В ТОМУ ЧИСЛІ НЕДБАЛІСТЬ АБО ІНШЕ), ВИНИКАЮЧИХ В БУДЬ-ЯКОМУ ШЛЯХОМ ВИКОРИСТАННЯМ ЦЬОГО ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, НАВІТЬ ЯКЩО ОЗНАЙОМТЕСЯ ПРО МОЖЛИВІСТЬ ТАКИХ ЗБИТКІВ.

Будь-який переклад на іншу мову вважається довідковим, і в будь-якому випадку, лише версія англійською мовою має остаточну перевагу.