Заява про політику повернення програмного забезпечення


Цей документ - заяву про політику повернення програмного забезпечення. Він є частиною Ліцензійної угоди Детектора Плагіату. Дана заява охоплює умови, обмеження та загальний порядок повернення/відшкодування по всіх продуктах SkyLine LLC.

Відповідно до галузевих стандартів програмного забезпечення SkyLine LLC з радістю приймає запити на повернення програмного забезпечення Детектор Плагіату протягом 7 днів з моменту покупки при дотриманні наступних умов:

1. Клієнт повинен зв'язатися з відділом продажів Детектора плагіату або службою підтримки, щоб отримати відшкодування:

2. Клієнт повинен вказати дійсну причину запиту повернення і допомогти нашій службі підтримки усунути будь-яку технічну проблему, яка привела до запиту на вимогу, якщо таке є.

3. SkyLine LLC може надати 100% -ний повернення в разі, якщо покупка нашого Детектора Плагіату була проведена через наші офіційні платіжні шлюзи: https://bluesnap.com або https://payproglobal.com.

4. SkyLine LLC залишає за собою право зберегти певний відсоток від початкової суми покупки для покриття угоди повернення. Це може привести до часткового відшкодування. SkyLine LLC залишає за собою право частково повернути будь-яке замовлення по його одноосібним рішенням. Причини часткового повернення будуть пояснені клієнту самим детальним чином.

5. SkyLine LLC залишає за собою право відхилити будь-який запит повернення в разі, якщо угода з покупкою виявиться недійсною або будь-який контакт фінансової інформації, наданої клієнтом, був неправильним або непослідовним.

6. SkyLine LLC залишає за собою право відхилити будь-який запит повернення в разі, якщо версія продукту пройшла настройку і була продана за індивідуальним контрактом.

7. Масові ліцензії, Користувальницькі контракти з організаціями\установами не підлягають поверненню. Будь ласка, переконайтеся, що замовлені продукти відповідають вашим конкретним потребам до початку процесу покупки.

SkyLine LLC залишає за собою право змінювати цей документ без попереднього повідомлення.

Якщо ви вважаєте, що Детектор Плагіату не відповідає заявленій політиці конфіденційності, ви можете зв'язатися з нами за адресою: plagiarism.detector.support[@]gmail.com